DOMOTEX TURKEY FUARINDAYIZ


Massmio Halı, 27-30 Nisan 2019 tarihleri arasında dünyanın makine halısı üretim merkezi Gaziantep’te düzenlenen Domotex Turkey’de ilk kez yeni ürünlerini sergiliyor

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) ve Gaziantep Halıcılar Odası’nın (GHO) desteğiyle 27-30 Nisan tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Domotex Turkey, sektör liderlerini bir araya getirecek.

 

Merkezi İzmir'de bulunan  Massmimo halı, tüm koleksiyonlarını ve yeniliklerini bu fuarda tanıtacak. Domotex Turkey’in yalnızca Türkiye için değil, tüm Avrasya bölgesi için de önemli bir etkinlik olduğunu vurgulayan firma yetkilileri: “Türkiye halı sektörün en önemli fuarı Domotex Turkey’in makine-halısı üretiminde bir dünya lideri olan Gaziantep'te düzenleniyor olmasının biz halı üreticileri için önemi çok büyük. Massimo olarak hem biz katılımcılar hem de ziyaretçiler açısından da uluslararası bir platform olan Domotex Turkey’de yeni ürünlerimizi tanıtırken mevcut işbirliklerini güçlendirirerek yeni iş bağlantıları da yapmayı planlıyoruz” 
Facebook
Twitter
Google Plus
Instagram
Tumblr