Additional Services

KAMU BİNALARI VE MÜZELER

 Massimo her bir projeyi hayalden gerçeğe uzanan bir tasarım harikası olarak görüyor. Bu yolculuğun sorunsuz ve en hızlı şekilde geçmesi için Massimo proje sahipleri ile bir uyum içinde çalışıyor. Bizler müşterilerimize özel çözümleri hızla belli bir sıra ve sistem içinde kendi ekiplerinden biri olarak sunuyoruz.

Massimo olarak her bir projenin kendine özgü özelliklerini profesyonel bir bakış açısı ve başarı bir süreç yönetimi ile ele alıyoruz. Halı projelerinin belkemiğini ise çevresiyle uyumlu ve iletişim kuran, doğru renk ve tasarımı barındıran halıları seçmek ve üretmek oluşturmaktadır. Bu aşamada Massimo'nun özel desen sunumları ve doğru süreç yönetimi ile proje sahiplerinin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Kamu Binası & Müzeler için ürün talebinde bulunan müşterilerimizden basit karalama, eskiz şekli ile çizmiş oldukları deseni veya başka ürünler üzerinden ilham aldıkları motifi anlaşılacak şekilde tarif etmelerini talep ederiz. Müşterilerimizin tarif etmiş olduğu özel halıların deseni, tecrübeli tekstil tasarımcılarımız tarafından azami 7 gün içerisinde halıya uygun formatta modellenerek dijital ortamda “sanal numune” olarak onaya sunulur. Sanal numune üzerinden onaylanmış renk ve desenleri, kalitesi müşterilerimiz tarafından belirlenen 1 m2 halı üzerine “laboratuar numunesi” olarak hazırlarız. Laboratuar numunesinin onaylanması ve sipariş verilmesi sonrası ürünler en gelişmiş kalite kontrol sistemleri ile yüksek kalitede üretilerek fabrikamızdan sevk edilir.

Kamu Binası & Müzeler için seçtiğimiz desenleri koleksiyonumuz, Dünya’nın her tarafındaki otel dekorasyon trendlerine göre hazırlanmış, en güzel renkler kullanılarak daha çekici hale getirilmiştir. 


Facebook
Twitter
Google Plus
Instagram
Tumblr