Additional Services

Premium Otel Projeleri

Massimo her bir projeyi hayalden gerçeğe uzanan bir tasarım harikası olarak görüyor. Bu yolculuğun sorunsuz ve en hızlı şekilde geçmesi için Massimo proje sahipleri ile bir uyum içinde çalışıyor. Bizler müşterilerimize özel çözümleri hızla belli bir sıra ve sistem içinde kendi ekiplerinden biri olarak sunuyoruz.

Massimo olarak her bir projenin kendine özgü özelliklerini profesyonel bir bakış açısı ve başarı bir süreç yönetimi ile ele alıyoruz. Halı projelerinin belkemiğini ise çevresiyle uyumlu ve iletişim kuran, doğru renk ve tasarımı barındıran halıları seçmek ve üretmek oluşturmaktadır. Bu aşamada Massimo'nun özel desen sunumları ve doğru süreç yönetimi ile proje sahiplerinin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Otel Halısı talebinde bulunan müşterilerimizden basit karalama, eskiz şekli ile çizmiş oldukları deseni veya başka ürünler üzerinden ilham aldıkları motifi anlaşılacak şekilde tarif etmelerini talep ederiz.Müşterilerimizin tarif etmiş olduğu özel Otel Halıları deseni, tecrübeli tekstil tasarımcılarımız tarafından azami 7 gün içerisinde halıya uygun formatta modellenerek dijital ortamda “sanal numune” olarak onaya sunulur. Sanal numune üzerinden onaylanmış renk ve desenleri, kalitesi müşterilerimiz tarafından belirlenen 1 m2 halı üzerine “laboratuar numunesi” olarak hazırlarız. Laboratuar numunesinin onaylanması ve sipariş verilmesi sonrası ürünler en gelişmiş kalite kontrol sistemleri ile yüksek kalitede üretilerek fabrikamızdan sevk edilir.

Otel Halıları desenleri koleksiyonumuz, Dünya’nın her tarafındaki otel dekorasyon trendlerine göre hazırlanmış, en güzel renkler kullanılarak daha çekici hale getirilmiştir. Otel desenleri koleksiyonumuz, otellerin misafir odaları, koridorları, lobileri, restoranları ve toplantı salonları için tercih edilebilecek uygun desenler ile oluşturulmuştur.


KULLANIM ALANLARI

SEÇKİN PROJELERİNİZ İÇİN MASSiMO İLE TANIŞIN

ZENGİN RENK ÇEŞİTLİLİĞİ

ÖZEL TASARIMLAR

KALİTELİ MALZEMELER

PREMIUM PROJELER


Facebook
Twitter
Google Plus
Instagram
Tumblr