Additional Services

Rölyef

Makinede dokunan haz yüzeylerinin bir kısmının kesilip diğerlerinin kesilmeden bırakılmasıyla oluşur rölyef halılar. Yumuşak ve dokulu yüzeyleri vardır. Uzun süre yumuşaklığını korumasının ve tüylü görünmesinin en önemli sebebiyse bazı ilmeklerin uzun diğerlerinin daha kısa oluşudur.

 

Bu dokuma türünün avantajları:

_Bir rengin farklı tonlarıyla sıcak geçiler yaratılabilir.

_Dokulu yüzeyi olan bir halıyla mekana hareket katabilirsiniz.

_Yüzeyin renkli oluşu sayesinde kir ve lekeleri kolaylıkla gizleyebilirsiniz.HİZMETLERİMİZ

Uzman tasarım ve satış ekiplerimiz, verimli, tatmin edici bir işbirliği ve en başarılı son ürün sağlamak için, tasarımdan kuruluma kadar her adımda müşterilerimize danışmanlık yaparak, tüm yaratma sürecini yakından takip eder.

PROJELERİMİZ

Yetenekli tasarımcılarımızın ve zanaatkarlarımızın mükemmel el işçiliği, saraylar, elçilikler, tarihi eserler, istisnai konutlar, lüks mağazalar, özel jetler ve yatlar dahil, dünyanın en prestijli mekanlarının çoğunun zeminlerini gururla süslemektedir.

KOLLEKSİYONLARIMIZ

Koleksiyonlarımızın her biri, günümüzün en yaratıcı yetenekli tasarımcılarının prizmasıyla ünlü bir arşivi yeniden tasarlayarak, kendi markasının ikonik mirasını çağdaş sofistike olarak harmanlamaktadır. Sonuçta ortaya çıkan işbirlikleri yaratıcı ruhun kendisi kadar farklı ve ilham verici olmakla birlikte, hepsi kendi marka miraslarının kusursuz damgasını taşıyor.


Facebook
Twitter
Google Plus
Instagram
Tumblr