TÜRKİYE'NİN KİŞİYE ÖZEL İLK HALI MARKASI


 Massimo, Dünya’da ‘’Luxury Brands’’ diye tanımladığımız markalar arasında yerini almak için Taşkıran ailesinin 40 yıllık halı tecrübesiyle köklü bir geçmişe sahip "Dolce Vita Halı" bünyesinde kurulmuştur.

Ürün gamında sadece doğal ipliklerden yapılan Premium ve Custom Made dediğimiz kişiye özel halılarla Türkiye’den çıkan ilk dünya markası hedefiyle yapılmaktadır.

 

Diğer yerli markalarımızdan farklı olarak, lüks segmentteki jet, yat, otel ve evler için özel desen ve özel ölçülerde; tencel, viscon, bamboo, yün gibi doğal elyaflardan üretim yapmaktadır.

Massimo markası Türkiye’de sınıfındaki ilk markadır. Massimo Halı, proje bazında ve müşteriden gelen sipariş doğrultusunda mekâna özel tasarım yapan, mükemmel halının yanı sıra işlevsellik ve konfor sağlamak gibi istediğiniz mekana olağan üstü bir dokunuş vermenize yardımcı olmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

MASSIMO tüm halıların , titiz süreçlere ve yüksek kalite standartlarına göre üretilmesini sağlar. Tüm halılarımız ve işlemlerimiz 9002 kullanım kurallarına, akreditasyonuna ve kalite güvencesine sunulmaktadır.

VİZYON

Kendisini mükemmel bir müşteri hizmeti ile proaktif ve yenilikçi bir şirket olarak teyit ederek, Dünya pazarında referans bir şirket olarak tanınmak. "Hayalgücün sınırdır…"

MİSYON

Müşteri beklentilerini karşılayan ve aşan yüksek kaliteli halılar geliştirmek ve üretmek için varız. DEĞERLER Yeni uluslararası pazarlar için müşteri memnuniyeti ve talebinin sağlanması Çalışanların ve tedarikçilerin şirketin hedeflerine ulaşılmasını ve katılımını sağlamak Şirketin verimliliğine katkı sağlamak ve kaliteli üretim yapmak. Kurumun gereksinimlerini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak.
Facebook
Twitter
Google Plus
Instagram
Tumblr